Home » Новини » Bибори голови Ради студентського самоврядування

 
 

Bибори голови Ради студентського самоврядування

 
 

DSCN4449-225x300

28 жовтня 2014 року у Красноармійському педагогічному училищі відбулися вибори голови Ради студентського самоврядування. Згідно з Положенням «Про студентське самоврядування у Красноармійському педагогічному училищі» вибори голови проводяться раз на 2 роки. Кандидатами є студенти-активісти ІІ-ІІІ курсу, висунуті як від академічних груп студентів, так і самовисуванці. Виборцями ж є всі студенти денної форми навчання та викладачі.

Цього року свої кандидатури висунули 5 студентів – Лакатош Вікторія, Журавльова Наталія, Польська Аліна, Кияшко Катерина та Братусь Анастасія. У ході виборчої кампанії кандидати показали власні презентацій, відео та вивісили по училищу передвиборчі програми.

Загалом, агітаційна кампанія була цікавою і гідною уваги.

За результатами лічильної комісії на виборах узяло участь 324 студенти, що становить 72% виборців. 23% голосів були віддані за кандидата на пост голови Ради студентського самоврядування Кияшко Катерини (III курс, група 32-Ш).

29 жовтня на загальноучилищних зборах відбулася інавгурація нового голови студентської Ради училища, де екс-голова Кабанець Анастасія привітала новообраного голову з перемогою. Від імені адміністрації училища, викладачів и студентів Катерину привітала і директор педагогічного училища к.п.н. Олійник О.І., вона побажала їй творчої наснаги, плідної роботи, втілення в життя цікавих планів і вручила Катерині посвідчення голови Ради студентського самоврядування Красноармійського педагогічного училища.

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.