Home » Новини » Чергова перемога

 

Чергова перемога

 

5TYJNNtV_sM

 Як відомо, мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Цей дорогоцінний скарб передається українцями з покоління в покоління. Він виплеканий у давньому переказі, у народній пісні, у влучній приказці. І символічним стало те, що саме до Дня рідної мови, 21-го лютого здобувачі вищої освіти КЗ «Покровський педагогічний коледж» вибороли чергову перемогу, продемонструвавши високий рівень знань, глибоку любов і пошану до своєї мови.

20 лютого 2018 року здобувачі вищої освіти Каралкіна Ганна (група 23-Ш), Верещака Інна (група 23-Ш), Білик Ангеліна (група 21-Ш) — взяли участь у 2-му (регіональному) етапі VIII Всеукраїнської олімпіади з української мови, який проходив на базі КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія». Приємно, що наполеглива підготовка дівчат до олімпіади принесла свої результати: Каралкіна Ганна (викладач Кравцова Т.П.) посіла заслужене ІІ місце.

Ми пишаємося нашою призеркою, щиро вітаємо й сподіваємося, що вона гідно представить наш навчальний заклад на Всеукраїнському етапі VIII олімпіади з української мови, що відбудеться наприкінці березня в Кривому Розі.

 

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.