Home » Новини » Чорний біль Чорнобиля

 

Чорний біль Чорнобиля

 

DSC_3074Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Чорнобиль – це мука й безсмертя, подвиг і трагедія, це пам’ять і нестерпний біль. Немає в Україні жодного місця, яке не було б пов’язане з трагічною долею Чорнобиля. Комусь довелося долучитися до лав тих, хто ліквідував наслідки аварії, комусь – рятувати життя й здоров’я потерпілих, інші – просто допомагали матеріально й морально.

26 квітня у парку «Ювілейний» біля пам’ятника чорнобильцям відбувся мітинг з приводу 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. На ньому були присутні й студенти 13-Ш групи разом зі своїм керівником Батрак Тетяною Павлівною. Аби висловити слова скорботи й помолитися разом із учасниками заходу було запрошено священика Свято-Володимирського храму Димитрія Зінчука.

Далі з промовою виступив заступник міського голови Третяк Юрій Васильович, який висловив глибоку повагу ліквідаторам. За професійні досягнення та активну громадську позицію місцевими органами влади було вручено почесні грамоти та подяки кільком громадянам нашого міста.

Наступною виступала голова організації «Червоний хрест України» Полтавченко Людмила Сергіївна, яка виділила грошову допомогу солдатам, котрі за покликом душі чи за військовим обов’язком були відправлені до епіцентру вибуху. Одним із них був Зозулевський Володимир Григорович. Він розповів про перші тяжкі часи для «Союзу Чорнобиль України»: відмова від створення меморіалу упродовж чотирьох років, позбавлення пільг, самостійна відбудова офісу. Через ці проблеми багато хто не витримував: голова змінювався п’ять разів, зменшувалася кількість чорнобильців (на даний момент залишилось лише 120 учасників організації).

Студенти училища і кожен бажаючий поклали квіти до меморіалу на знак своєї поваги та вдячності величезному людському подвигу, героям, які врятували мільйони життів і поколінь.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар