Home » Новини » #CoolтурФест «Навесні»

 

#CoolтурФест «Навесні»

 

IMG_5734115 березня 2017 року студенти й викладачі Красноармійського педагогічного училища взяли участь у загальноміському фестивалі #CoolтурФест «Навесні», що проходить за підтримки фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проекту «Обличчя міст».

Протягом дня у стінах педагогічного училища студентська молодь – майбутні учителі, зустрічали маленьких дошкільнят і учнів початкових класів м.Покровськ.

Для наймолодших учасників фестивалю у бібліотеці училища пройшли лялькові вистави, підготовлені студентами IV курсу разом із викладачами українознавчих дисциплін Батрак Т.П., Мацокіною Н.Г. й завідувачем бібліотеки Корогодіною-Клименко Н.В. Діти із захопленням спостерігали за героями українських народних казок «Про півника, курочку та хитру лисичку» й «Зайчикова хата».

З учнями молодшого шкільного віку були проведені дві ігрові програми. Відповідальними за проведення літературного квесту були студенти груп 22-Ш й 23-Ш разом із керівниками академічних груп Богуславець М.В. й Жмуренко О.І. На кожній із 5 станцій діти виконували різного типу завдання на знання української народної творчості. Малята були у піднесеному настрої та з легкістю виконували завдання.

Після завершення основної програми фесту усі діти піднялись до актової зали, де разом із казковими героями Червоною Шапочкою, Мальвіною та Алісою з країни Чудес розважалися й танцювали, переглядали сучасні українські мультфільми «Микита Кожум'яка» та «Пригоди Котигорошка».

На згадку про літературний фестиваль усі учасники зробили загальне фото напам'ять.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар