Home » Новини » Даруємо радість дітям

 

Даруємо радість дітям

 

IMG_9206 (Копировать)За традицією, першого червня, волонтери Покровського педагогічного коледжу завітали до своїх давніх друзів із Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя», аби привітати їх з Міжнародним Днем захисту дітей.

Святкову програму цьогоріч команда студентів коледжу підготувала у формі подорожі казковим лісом. Упродовж однієї години разом із клоуном Тосею, Водяником, Бабою-Ягою, гномиком, лисичкою Алісою й котом Базиліо діти збирали пелюстки чарівної квітки, які вони отримували за перемогу у різноманітних конкурсах. Наприкінці свята, зібравши усі 7 різнокольорових пелюсток, вихованці центру у подарунок від усієї дружньої студентської родини отримали солодощі.

Час у дружньому колі минув швидко й весело. Волонтерам було дуже приємно чути слова вдячності від батьків вихованців Центру за організацію такого чудового заходу. У відповідь батьки почули не менш щирі слова від усіх волонтерів: «Ми і надалі будемо дарувати вашим дітям радість, організовувати різноманітні свята та робити усе, щоб вони завжди посміхалися!». 

Фотогалерея

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар