Home » Новини » День студента

 

День студента

 

??????????????????????Час студентства – один із найяскравіших періодів життя кожної людини, адже він сповнений новими знайомствами та цікавими пригодами. У нашому коледжі День студента відзначається вже багато років, і проходить він масштабно й насичено. Сьогодні денна програма була дуже цікавою, і взяти участь у ній змогли всі охочі.

Почався день звичайно: з чергування адміністрації на першому поверсі, але вітали нас не викладачі, а студенти коледжу, бо відбувся обмін ролями, навіть з’явився новий директор. Ним стала голова ради студентського самоврядування Карнаухова Ірина.  У холі усім студентам вручали вітальні листівки з надрукованою програмою до Дня студента.

І хоч у нашої молоді свято, навчання ніхто не скасовував, але й на парах були сюрпризи, бо їх проводили студенти, які мали змогу відчути всі нюанси майбутньої професії. Протягом дня працювала фотозона «День студента в ППК», куди могли завітати всі бажаючі. А в ефірі «Студентської хвилі» з’явилися нові ведучі – викладачі педагогічного коледжу Андрійчук Олена Олександрівна та Пістряк Світлана Пилипівна, які ставили студійному гостеві Олійник Олені Іванівні цікаві запитання різної тематики від студентів.

На великій перерві свої двері відчинила актова зала, де працювало караоке для студентів. Можна було поспівати й перевірити власні вокальні дані, найкращі ж отримували призи. Переможцем програми стала першокурсниця Арапова Світлана.

Також у цей день Рада студентського самоврядування презентувала  відеоролик під назвою «Життя студентів у рідному коледжі», який надалі можна використовувати у профорієнтаційній роботі нашого навчального закладу. Завершенням свята стало нагородження найактивніших студентів та сюрприз від викладачів – виконання сучасної  пісні у власній інтерпретації «Між нами тане лід».

http://orbita.dn.ua/v-pedagogicheskom-kolledzhe-pokrovska-otmetili-den-studenta.html

Запрошуємо до фотогалереї!

button1

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.