Home » Новини » День здоров´я

 

День здоров´я

 

021Традиційно напередодні Дня фізичної культури і спорту з метою підтримки здорового способу життя у Красноармійському педагогічному училищі пройшов День здоров`я.

З самого ранку у навчальному закладі панувала чарівна атмосфера: понад 450 студентів разом із викладачами відпочивали душею і тілом. Завдяки насиченій програмі (конкурс «Візитка команди», змагання «Стежина до власного здоров`я», майстер-клас «Моє здоров`я – у моїх руках», флешмоб) кожен учасник заходу зміг не лише оздоровитися, але й знайти нових друзів, зарядитися позитивними емоціями.

Призом глядацьких симпатій можна було б сміливо нагородити організаторів таких майстер-класів як: «Аромотерапія», «Кольоротерапія», «Масаж», «Пізнай себе», «Лікуй себе сам», «Здоров`я дітей», «Здорове харчування», «Чай для здоров`я», «Казкотерапія». День здоров`я нагадував роботу злагодженого механізму. Кожна команда мала власний маршрутний лист, який спрямовував учасників до відповідної станції.

Блиск в очах, покращене самопочуття, нові друзі, щирі посмішки – чи не прекрасний це старт для успішного навчання студентів і плідної роботи викладачів?! Тож цей новий навчальний рік для Красноармійського педагогічного училища пройде під девізом: «Здорове тіло – продукт здорового розуму».

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар