Home » Новини » До дня білої тростини

 

До дня білої тростини

 

zHs7ZXoPRhk (Копировать)15 жовтня весь світ відзначає День білої тростини. Міжнародним свято стало ще в 1969 р. в Коломбо (США). Цей день служить нагадуванням суспільству про існування людей з обмеженими фізичними можливостями, про почуття солідарності й взаємодопомоги.

Напередодні свята студенти Красноармійського педагогічного училища завітали з розважальною програмою до Покровського товариства сліпих. Студенти групи 31-ш разом із культорганізатором педагогічного училища Декастро Валерією Сергіївною та солістками ансамблю «Світанок» подарували глядачам гарний настрій, підняли дух і зворушили серця. Студенти особисто поспілкувалися зі сліпими людьми, уважно вислухали їхні життєві історії. Під час бесіді з`ясувалося, що серед членів товариства є колишні педагоги. Це зробило розмову ще цікавішою, адже кожен студент зміг не просто поділитися свої гарним настроєм, а й перейняти досвід старших колег. Люди з вадами зору подякували студентам за зворушливе свято та запропонували співпрацю.

Гадаємо, подібні акції зараз дійсно необхідні, адже вони спрямовані на посилення інтеграції незрячих у суспільство, на пробудження любові та взаємної підтримки.

-o-wybXi3Nk (Копировать) Hw7rh9YsvaQ (Копировать)

 

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар