Home » Новини » До роботи у новій українській школі – готові!

 

До роботи у новій українській школі – готові!

 

12Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – наше всенародне багатство. Кожне покоління педагогів звертається до неї як до невичерпного джерела досвіду й натхнення, вона втілює в собі перевірені практикою педагогічні ідеї, знахідки та рекомендації, що не втрачають актуальності й сьогодні. Це переконливо довели творчі випускники Покровського педагогічного коледжу під час щорічного конкурсу педагогічної майстерності «Кращий за фахом-2018», який відбувся 27 квітня.

До фіналу конкурсу випускники йшли наполегливо й цілеспрямовано, подолавши такі конкурсні етапи, як конкурс на розробку кращого уроку, онлайн-конкурс зі створення фрагменту уроку із використанням інноваційних технологій.

У конкурсі взяли участь студенти-випускники: Бойченко Вікторія (41-Ш група), Дарноступ Ірина (42-Ш група), Талалаєва Ольга (43-Ш група), Кутєпов Богдан (41-Т,ТО група). Конкурсанти продемонстрували професіоналізм, презентуючи інноваційні методичні прийоми навчання молодших школярів, добирали доцільні форми роботи із аудиторією, сворили сторінки лепбука за творчістю В.О.Сухомлинського.

Компетентне журі оцінило креативність, творчість, ерудованість, культуру мовлення конкурсантів, педагогічний такт, культуру зовнішнього вигляду, оригінальність задуму, артистизм. І хоча 1 місце в конкурсі «Кращий за фахом-2018» посіла Дарноступ Ірина, переможцями почувалися всі конкурсанти.

Дякуємо учасникам конкурсу за подароване відчуття свята і за віру в те, що майбутнє країни в руках таких талановитих, розумних і компетентних майбутніх фахівців.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.