Home » Новини » Допоможи в біді!

 

Допоможи в біді!

 

9XSM8EUM61c (Копировать)8 жовтня до телекомпанії «Орбіта» зателефонував Ігор Падалко – голова багатодітної родини з Покровська й хазяїн міні-зоопарку, в якому 24 вересня пожежа знищила склад з річним запасом корму й соломи. 

 Сайт телекомпанії «Орбіта» неодноразово розповідав про допомогу, яку надають зоопарку сотні небайдужих людей – жителі різних населених пунктів Донецької області. До звичайного населення приєдналися студенти й викладачі Красноармійського педагогічного училища.

У результаті акції «Допоможи в біді» училище зібрало 3679 гривень для закупівлі кормів звірям цього міні-зоопарку. 6 жовтня група студентів нашого навчального закладу прийшла до Ігоря Миколайовича, щоб передати кошти й дізнатися, якої ще допомоги потребують погорільці.

Тепер студенти майже щодня із задоволенням працюють у зоопарку, допомагають варити вольєри для звірів, монтувати стіни нових споруд, згрібати будівельний ґрунт. Все це команда юних помічників робить з надзвичайним ентузіазмом, вкладаючи в добру справу всю душу. 

R6NM6pvYMco (Копировать)
   
   
   

kJQrEkah-u0 (Копировать)

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар