Home » Новини » Духовний досвід

 

Духовний досвід

 

4kYRBFX_fto (Копировать)25 березня 2017 року в Дитячому Методичному Центрі Християнської Православної Просвіти м. Покровська відбулася ювілейна XV дитяча науково-дослідницька конференція «Кожна наука — сходинка до Бога», у якій традиційно взяли участь найкращі учні шкіл м.Покровська та м.Мирнограда, м. Родинського, вихованці недільної школи при Свято-Успенському Миколо-Василівському монастирі селища Нікольського, вихованці дитячих позашкільних закладів: «Бджілка», «Духовний паросток» (м.Покровськ) та «Джерельце» (с. Новоекономічне), студенти Красноармійського професійного ліцею і Красноармійського педагогічного училища. Цього року ряди юних дослідників поповнили гості з м.Краматорська, м.Слов’янська, м.Добропілля, м.Бахмут і м.Торець.

Урочистою молитвою за злагоду і мир в Україні розпочав конференцію протоієрей Свято-Володимирського храму, духовний наставник ДМЦХПП Олег Циплаков. Отець Олег зазначив, що, пізнаючи світ, молоде покоління прагне робити його кращим, а отже стає ближчим до Бога. Віра й наука невіддільні одна від одної і складають гармонійний духовний досвід людини.

Цього року свої дослідницькі роботи в галузі педагогіки презентували Григорян Наіра та Максимова Єлизавета (студентки групи 22-Ш). Виступи майбутніх учителів були цікавими, а актуальні теми дослідження, розкриті в доповідях, викликали інтерес не тільки у членів журі, а й у слухачів та гостей конференції.

Григорян Наіра посіла ІІ місце в секції «Мистецтво і література» з доповіддю «Ідеї православного виховання в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського» (керівник дослідницької роботи Пістряк С.П.). Максимова Єлизавета взяла участь в роботі секції «Гуманітарні науки». Її доповідь «Вплив віртуального середовища на формування морально-духовних якостей молодших школярів» (керівники дослідницької роботи Корогодіна-Клименко Н.В., Мацокіна Н.Г.) зацікавила не тільки актуальністю й гостротою проблеми, а й нестандартними міркуваннями щодо її вирішення.

Ми вітаємо Наіру та Єлизавету, бажаємо подальших творчих успіхів і перемог!

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар