Home » Новини » Герої не вмирають

 

Герої не вмирають

 

IMG_2411Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, змушуючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

22 лютого, у другу річницю Революції Гідності, у стінах Красноармійського педагогічного училища пройшов виховний загальноміський захід «Герої не вмирають». Представники міської влади, студенти, учні та громадськість нашого міста зібралися у цей день разом, щоб у скорботі схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Небесна Сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повік опікуватися долею України. Кожному потрібно пам’ятати про них: хто вони були і за що боролись, у що вірили і задля чого померли.

На заході також були присутні свідки тих страшних подій на Майдані. Разом із ними ми поіменно згадали усіх загиблих героїв. Їх імена нам ніколи не забути, бо вони полягли за наше майбутнє.

IMG_2361 IMG_2312
IMG_2305 IMG_2334
IMG_2286 IMG_2291

Запрошуємо до фотогалереї

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар