Home » Новини » Готуємося до змін

 

Готуємося до змін

 

P1090578Прийняття Законів «Про освіту», «Про вищу освіту» викликало ряд змін в освітній діяльності і фінансуванні коледжів і технікумів. На початку червня Міністерством освіти і науки України затверджено типову освітню програму профільної середньої освіти закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти. Освітня програма визначає загальний обсяг та структуру навчального навантаження, очікувані результати навчання учнів, пропонований зміст окремих предметів, рекомендовані форми організації освітнього процесу та інструменти внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за освітньою програмою.

11 червня у КЗ «Покровський педагогічний коледж» відбулася нарада заступників директорів з навчальної роботи за участі представників департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та комунального закладу «Донецький обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти». На порядку денному – обговорення Наказу МОНУ №570 від 01.00.2018 року, вироблення конструктивного рішення щодо застосування додатків до Типової освітньої програми профільної середньої освіти.

На нараді було прийняте спільне рішення:

  1. закладам освіти на власний розсуд обирати один варіант із двох, що пропонують перелік базових предметів;
  2. при складанні навчальних планів передбачити граничне тижневе навантаження студентів І-ІІ курсів у частині профільної середньої освіти не більше 30 годин;
  3. заклади освіти можуть використовувати інтегровані курси залежно від профілю навчання, кадрового потенціалу та матеріальної бази;
  4. термін здобуття повної загальної середньої освіти здобувачами освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, які вступили на навчання на основі базової загальної середньої освіти, має дорівнювати двом рокам.

З 1 вересня 2018 року коледжі і технікуми розпочнуть реалізацію нової освітньої програми.

Фотогалерея

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.