Home » Новини » І знову – перемога!

 
 

І знову – перемога!

 
 

31345952_1768935853167778_2854131225300703208_nЗ 24 по 26 квітня в Уманському державному педагогічному університеті ім.Павла Тичини проходив другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології», в якій узяли участь студенти з 19 провідних закладів вищої освіти України ІІІ-ІV та 8 закладів І-ІІ рівня акредитації.

Донеччину представляли студентки ІV курсу КЗ «Покровський педагогічний коледж» спеціальності «Технологічна освіта» Кривобокова Олена та Ботавіна Анастасія і студент ІІІ курсу Мушкет Юлій, які виявили високий рівень теоретичних знань і практичної підготовки.

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Трудове навчання та технології» проводилася як особиста першість у вигляді системи очних змагань майбутніх учителів трудового навчання. Учасникам олімпіади пропонувалися завдання, складені з урахуванням досягнень у галузі технологічної освіти на сучасному етапі її розвитку, розв’язання яких вимагало не лише знань програмового навчального матеріалу, а й опори на загальну психолого-педагогічну та технологічну культуру майбутніх фахівців. Передувала олімпіаді виставка творчих здобутків викладачів і студентів кожного навчального закладу.

З метою виявлення рівня професійної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій програма олімпіади включала три конкурсні етапи: тестування із загально-професійної та практичної підготовки, проведення фрагменту уроку (план-конспект якого складався учасником на базі навчального закладу заздалегідь) і захист творчого проекту.

За результатами олімпіади відбулась церемонія нагородження учасників дипломами, грошовими преміями, грамотами, які вручили голова журі олімпіади Євген Кулик і заступник голови асоціації наукових та практичних працівників технологічної освіти, доктор педагогічних наук Сергій Ящук.

Приємно відзначити, що за підсумками всіх трьох етапів олімпіади Кривобокова Олена посіла ІІ місце, Ботавіна Анастасія та Мушкет Юлій – ІІІ місце.

Команда педагогічного коледжу отримала диплом за високий художній рівень та оригінальність представлених виробів з металу на Всеукраїнському фестивалі декоративно-прикладного мистецтва.

Дипломами за підготовку команди до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади нагороджені викладачі циклової комісії спеціальних та загальнотехнічних дисциплін.

Щиро вітаємо переможців і їх наставників! Зичимо всім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.