Home » Новини » ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

IMG-6a8673b7f956a37f8776f2ac56a926e6-V10 лютого на базі Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Олімпіада складалася з трьох етапів: теоретичного (тестування), практичного (комплексної роботи) і домашнього завдання (виконання творчого проекту).

Усього взяло участь 24 учасника (10 хлопців, 14 дівчат) із різних міст регіону: Добропілля і Добропільського району, Новогродівки, Покровська, Українська, Великоновосілківського, Покровського та Ясинуватського районів.

У теоретичному турі учасники олімпіади виконували тестові завдання за матеріалом навчальної програми з трудового навчання та технологій. Комплексна практична робота проходила в навчальних майстернях педагогічного коледжу, під час якої учасники олімпіади виготовляли об’єкти проектування за власним творчим вирішенням. На будь-якому етапі виконання роботи учасники мали можливість при виконанні завдань користуватися мережею Інтернет, друкованою літературою, матеріалами в електронному вигляді.

Протягом п’яти годин учні виконували практичні завдання, спрямовані на виявлення знань і практичних умінь з основних розділів трудового навчання, технологій та інтегрованих знань з інших дисциплін.

Оргкомітет і журі бажають переможцям успіхів у відбірковому етапі під час підготовки до участі у Всеукраїнському етапі олімпіади, а всім учасникам – нових звершень та перемог!

Изображение 498 Изображение 496 IMG-c74704f983a7f4aa89d07fb8cf5b32af-V

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.