Home » Новини » Історичний квест «Козацькими шляхами»

 

Історичний квест «Козацькими шляхами»

 

IMG_536313 березня 2017 р. в Красноармійському педагогічному училищі відбувся історичний квест «Козацькими шляхами». Протягом дня студенти взяли участь у конкурсах, які дозволили продемонструвати знання з літератури, українського фольклору та, звичайно, історії України. Головною метою квесту було залучення молодого покоління до джерел національної історії та культури, сприяння патріотичному вихованню кожного студента та осмисленню себе як частинки великого українського народу.

Червоною ниткою через усі конкурси проходила тема виховання любові до України, до рідного краю на прикладі запорізького козацтва. Студентам довелося пригадати епізоди з творів вітчизняних класиків, уважно прослухати й проаналізувати козацькі пісні, показати знання козацьких традицій та побуту. Під час квесту студенти дізналися чимало цікавих фактів з життя запорожців.

Особливо напруженим та драматичним виявився конкурс курінних отаманів, у якому представникам академічних груп допомагали не лише ерудиція та кмітливість, а й здатність вгадати, де приховано додаткові бали

За результатами квесту перше місце посіли представники групи 11 – Ш, друге – групи 23 – Ш, а на третьому місці опинилася команда групи 42 – Ш.

Запрошуємо до фотогалереї!

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар