Home » Новини » Історичний квест «Пам’ятні місця рідного міста»

 

Історичний квест «Пам’ятні місця рідного міста»

 

KdVC7WBVtY8 (Копировать)16 жовтня в Покровську відбувся історичний квест «Пам’ятні місця рідного міста». У ньому взяли участь сім команд, учні 4-7 класів Покровського НВК, ЗОШ №1 і № 3. 

Історичний квест розпочався об одинадцятій годині промовою голови Ради ДОО НОСУ Климової Н.В. Вона розказала  про мету та правила проведення даного заходу. Стартовим об’єктом став Покровський краєзнавчий музей. За чверть дванадцяту команди вирушили до пам’ятних місць, попередньо розгадавши ребуси. На кожному об’єкті команди отримували історичні відомості, розповідали вже відомі факти та події, пов’язані з пам’ятним місцем, відповідали на запитання керівників об’єкту, за що й отримували бали.

О тринадцятій годині, після закінчення квесту, команди зібралися в актовій залі міської ради для підбиття підсумків та урочистого нагородження переможців. Представники Комітету в справах студентської молоді нагородили учасників сувенірною продукцією з символікою рідного міста. Не повернулося з пустими руками й Красноармійське педагогічне училище. Наших студентів нагородили дипломом за активну участь у квесті по історичних пам`ятках міста, прагнення до самовдосконалення та самореалізації, розширення краєзнавчого кругозору.

           Красноармійське педагогічне училище взяло участь в організації та підготовці завдань для квесту, ми тісно співпрацювали з організаторами заходу – Скаутським рухом Покровська та Молодіжним об’єднанням міста.

              Підготовка до квесту була досить серйозною: студенти відвідали Покровський краєзнавчий музей  та самостійно повторили історію міста. Наші дівчата не просто супроводжували команди, багатьох з них було назначено керівниками історичних об’єктів.

            На думку учасників, подібні заходи дають змогу навчитися швидко знаходити спільну мову з дітьми різного віку за обмежений проміжок часу. Такі навички неодмінно стануть у нагоді під час проходженняі педагогічної практики.

9uh6uHVBeqE (Копировать)

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар