Home » Новини » Конкурс «Кращий за фахом»

 

Конкурс «Кращий за фахом»

 

200Учитель сучасної школи – це компетентний, креативний, ініціативний, активний фахівець, готовий до пошуку, здатний до організації своєї професійної діяльності на інноваційному рівні, прагне на кожному занятті створити умови для творчого розвитку дітей, для їх самоствердження і самовизначення.

Продемонструвати готовність до професійної діяльності щороку намагаються майбутні випускники Покровського педагогічного коледжу, змагаючись у фаховій майстерності під час традиційного конкурсу «Кращий за фахом».

23 листопада в рамках проведення декади циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий за фахом», у якому взяли участь студенти випускних груп.

Конкурсанти демонстрували професіоналізм, складаючи розгорнутий план-конспект заняття з певної теми та предмету, добираючи дидактичний матеріал.

Журі конкурсу оцінюватимуть уміння формулювати мету заняття, добирати доцільні методи і прийоми для її реалізації, використовувати інноваційні форми роботи; уміння планувати заняття згідно з вимогами сучасної методики та вміння добирати дидактичний матеріал до нього, використовуючи Internet-ресурси.

Тож побажаємо учасникам успіхів і перемог!

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.