Home » Новини » Коса– дівоча краса!

 

Коса– дівоча краса!

 

DSCN4693Довге густе волосся завжди було ознакою дівочої вроди, а охайно заплетена коса – символом цнотливості, незайманості та дівування.

Вважалося, що якщо дівчина вміла стежити за своїм волоссям, то в майбутньому з неї буде гарна господиня – працьовита, чепурна. Тому ще з самого малку матері вчили своїх доньок приділяти велику увагу своєму волоссю.

Сьогодні використання косичок та плетення з волосся залишається актуальними при створенні зачісок. Ці елементи хоча і втратили свій символічний зміст, проте додають образу дівчини надзвичайного шарму та загадковості.

Саме тому в рамках проекту «Красиве без зайвих прикрас», який спрямований на формування іміджу студента педагогічного училища, 21.11.2014 року був проведений майстер-клас з плетення кіс «Коса – дівоча краса!» У майстер-класі взяли участь представники усіх груп, а також викладачі. Кожен з учасників майстер-класу мав можливість як навчитися плести різні види косичок, так і навчити інших робити охайну та красиву зачіску.

DSCN4706Організаторами майстер-класу «Коса – дівоча краса!» було рекомендовано провести подібний захід в кожній групі, щоб якомога більше дівчат навчилися доглядати за своїм волоссям, урізноманітнювати свій образ простими і, в той же час, індивідуальними зачісками.

Хочеться побажати усім шанувати дівочу косу. Старанно доглядати своє волосся, щоб воно було здоровим, гарним, густим та пишним. І як би вас не переконували про старомодність коси, знайте: в дівочих косах є своя краса, ніжність і святість. Завжди пам’ятайте, що коса – то, в першу чергу, дівоча краса!

Дзюба С.А., викладач спеціальних дисциплін

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Tags: , ,

 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар