Home » Новини » Красноармійське педагогічне училище крокує в ногу з часом

 

Красноармійське педагогічне училище крокує в ногу з часом

 

??????????17 березня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2016».

Організатором виставки є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, який представляє 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії.

До учасників виставки зі словами привітання звернулися Співаковський О., народний депутат Верховної Ради України, Кремінь В., президент Національної академії педагогічних наук, Вяткіна Н., директор Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

На виставці свою навчально-виховну та методичну діяльність презентувало і Красноармійське педагогічне училище. У конкурсі з тематичних номінацій навчальний заклад отримав срібну медаль та був відзначений дипломом за перемогу у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час». Ця висока нагорода є свідченням того, Красноармійське педагогічне училище крокує в ногу з часом. 

 

 

?????????? ??????????
?????????? ??????????

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар