Home » Новини » Красноармійському педагогічному училищу 85!

 

Красноармійському педагогічному училищу 85!

 

peduchilische85_520 листопада в актовій залі Красноармійського педагогічного училища відбулися урочистості з нагоди 85-річчя з дня заснування навчального закладу.

З цієї нагоди на свято зібралося багато поважних гостей – колишніх випускників різних років, педагогів – ветеранів, керівників освітніх і культурних закладів міста, представників департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, міської влади, духовенства та меценатів.

З ювілеєм колектив Красноармійського педагогічного училища привітала директор департаменту освіти і науки Донецької обласної адміністрації ВЦА Н.Оксенчук.

Святкування проходило у надзвичайно теплій і дружній атмосфері. У холі педагогічного училища демонструвалася виставка робіт декоративно – прикладного мистецтва  студентів і викладачів. 

Безліч теплих слів висловили гості на адресу колективу педагогічного училища. Добрим словом згадали перших директорів, педагогів, які вклали  часточку своєї душі в розбудову навчального закладу.

У святковому концерті взяли участь студенти педагогічного училища та запрошені творчі колективи.  Гарного настрою усім присутнім додали фотографії різних років, що демонструвались у залі, які розповіли про перших випускників навчального закладу, про цікаві сторінки з історії педагогічного училища.

 

 

peduchilische85_3 peduchilische85_11 peduchilische85_9
peduchilische85_20 peduchilische85_10 peduchilische85_17
peduchilische85_6 peduchilische85_4 peduchilische85_1
peduchilische85_23 peduchilische85_16 peduchilische85_15

 

Фотогалерея

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар