Home » Новини » Літературний концерт Валентина Синельникова «Мамо, рідна, єдина»

 

Літературний концерт Валентина Синельникова «Мамо, рідна, єдина»

 

 

114 травня, з нагоди святкування Дня жінок-мироносиць, студенти Красноармійського педагогічного училища мали можливість насолодитися чудовими новелами Миколи Мащенка, які декламував Лауреат Всеукраїнського конкурсу майстрів художнього слова Валентин Синельников.

Актор розказував про голодне, але сповнене материнської любові, життя письменника й кінорежисера Миколи Мащенка. У світ невеселих спогадів років війни разом із виконавцем поринули усі запрошені. Зворушили серця аудиторії новели про важку долю мами. «Матері завжди живуть для дітей», – ці слова Валентина Синельникова закарбувались у пам`ять надовго.

Літературний концерт нагадав, що мама – найдорожча у світі людина, вона ніколи не зрадить і віддасть останній шматочок хліба рідній дитині. Але ж як у неї щемить серце, коли про неї забувають, коли її діти стають егоїстами… Глядачів зворушила новела про те, як маленькому хлопчикові мати, незважаючи на важке фінансове становище в сім’ї, на останні гроші купила музичний інструмент, про який так мріяла її дитина.

Акторові вдалось показати, якою мужньою може бути тендітна жінка, адже вона витримує все заради свої дітей: і тяжку працю, і глузування, і голод.

Завершився літературний концерт «Мамо, рідна, єдина» зворушливими словами Валентина Синельникова про те, що справжнє щастя для неньки – знати, що її діти щасливі. Також пролунав заклик шанувати своїх матерів. Упевнені, мама кожного присутнього в залі студента увечері почула найдорожчі слова: «Матусю, я тебе люблю!»

Логвінова Анжела IMG_7602

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар