Home » Новини » «Майстер-шеф» по-студентськи

 

«Майстер-шеф» по-студентськи

 

SAM_752623 вересня гуртожиток Красноармійського педагогічного училища перетворився на справжнє шоу кулінарних талантів. Цього дня студенти гуртожитку стали учасниками конкурсу «Майстер-шеф». За звання переможця і найкращого кухаря змагалися студенти з 2 по 7 поверхи. Об`єднавшись у команди по дві секції, вони загули, мов бджоли у вулику. Усі працювали з великим захопленням і гарним настроєм, тому, як зазначило журі, страви вийшли надзвичайно смачними.

Оцінювалися «кулінарні шедеври» студентів за такими критеріями: презентація страви (вихователь гуртожитку Богуславець М.В.), оформлення страви (заст. директора з виховної роботи Кабанова Д.А.), смакові якості (голова Ради студентського самоврядування училища Кияшко К. та студент групи 42-ш Хаптюк А.). За результатами змагання були визначені переможці – справжні майстри кулінарії:

1 місце – мешканці 4 поверху 3-4 секцій (страва «Хінкалі»)

2 місце – мешканці 3 поверху 3-4 секцій («Комплексний обід»)

3 місце – мешканці 5 та 2 поверхів 3-4 секцій (торт «Наполеон» та «Комплексний обід»)

Хіба ж не найкращі наші студенти?! Веселі, розумні, талановиті, а відтепер – ще й прекрасні кухарі. На переможців чекали цікаві та корисні призи. Сподіваємося, що наших учасників ще довго не полишать апетитні спогади про кулінарний конкурс «Майстер-шеф».

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар