Home » Новини » Мелодія «Пасхальних передзвонів»

 

Мелодія «Пасхальних передзвонів»

 

image (Копировать)17 квітня 2017 року на Великдень з метою сприяння відродженню та зміцненню православних традицій українського народу, популяризації різних видів декоративно-прикладного мистецтва, сприяння обміну творчими досягненнями й встановленню творчих контактів серед дітей і молоді міста в м. Покровську відбувся щорічний міський захід «Пасхальні передзвони». У рамках святкової програми відбулася виставка-конкурс пасок «Куліч ароматний» та великодніх яєць «Писанка весела». Організаторами конкурсу виступили Благодійний фонд «Надія» та Православний сімейний центр «Журавушка».

До участі в конкурсі запрошувалися жителі Покровська, підприємства міста, загальноосвітні й позашкільні навчальні заклади. Студенти і викладачі Красноармійського педагогічного училища теж узяли участь у конкурсі й представили на розгляд журі оригінальні паски: «Сирна» та «Святкова», а також великодні писанки, виконані в різних техніках: аплікація, штучні квіти, бісероплетіння, художня обробка деревини та металу.

Студенти Гладкая Людмила і Кутєпов Богдан (керівники – викладачі спецдисциплін Джураєва Я.Л., Дзюба С.А., Дегтярьов Д.В., Циганок Р.А.), які посіли ІІ і ІІІ місця в конкурсі «Писанка весела», були нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами.

Запрошуємо до фотогалереї!

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар