Home » Новини » Міський великодній конкурс «Сімейні рецепти»

 

Міський великодній конкурс «Сімейні рецепти»

 

IMG_20160502_1402552 травня у місті Красноармійську пройшов конкурс «Сімейні рецепти». Організаторами конкурсу виступили Благодійний фонд «Надія» та Православний сімейний центр «Журавушка». До участі у конкурсі запрошувалися жителі міста, підприємства, організації, навчальні заклади. Метою конкурсу було поглиблення знань учасників заходу про традиції святкування Великодня, сприяння відродженню та укріпленню православних традицій українського народу, розвитку творчої ініціативи жителів міста.

Конкурс проводився у три етапи: подача заявки на участь, презентація конкурсної роботи, дегустація членами журі кулінарних виробів, визначення переможців, вручення дипломів та пам’ятних сувенірів. Головними критеріями, за якими визначали переможців, були смакові якості виробу, зовнішній вигляд та оригінальна презентація.

Студенти та викладачі Красноармійського педагогічного училища взяли участь у конкурсі й презентували паску «Цукатну», а родзинкою представленої композиції стало оформлення Великоднього столу за допомогою різних виробів декоративно-прикладного мистецтва, виконаних студентами технологічного відділення власноруч у різних техніках.

За участь у конкурсі студенти й викладачі були нагородженні грамотою та пам’ятним сувеніром.

IMG_20160502_134742 IMG_20160502_152519
   

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар