Home » Новини » Міжнародний день землі

 

Міжнародний день землі

 

DSC_138022 квітня 1970 року у Нью-Йорку студенти, школярі та їх учителі вперше організували національний День Землі, запропонувавши зазирнути вглиб екологічних проблем і разом пошукати їх вирішення. Міжнародним свято було оголошено у 1990 році. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: прибрати від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря, день, коли кожна людина може задуматись над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем.

Студенти Красноармійського педагогічного училища також не залишились байдужими. В рамках декади природознавчих дисциплін та з нагоди відзначення Дня Землі було проведено цілий ряд заходів: міні-лекторії в академічних групах («Бережи свій рідний край», «Чорні крила Чорнобилю», «Чиста планета – здорові люди»), акція «Посади дерево і збережи його».

Заключним акордом стало проведення екологічного гравіккону «Треба горнутися нам до Землі. Ми на ній не перші і не останні». У заході взяли участь студенти II курсу груп 21, 22, 23–ш, головною метою якого стала пропаганда екологічних знань. Упродовж однієї години студенти повинні були показати свої знання з основ природознавства, екології та біології. Байдужих у залі не було. Команди змогли повністю заволодіти увагою аудиторії. Кульмінацією заходу стало представлення екологічних казок, у яких студенти – майбутні вчителі, показали свою акторську майстерність.

За підсумками 5 етапів конкурсу журі вирішило нагородити усі команди грамотами за перемогу у різних номінаціях:

21-ш – «За кращі знання з основ природознавства»;

22-ш – «За креативність та краще висвітлення актуальних екологічних проблем»;

23-ш – «За кращу командну підготовку у пропаганді екологічних знань».

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар