Home » Новини » Нагородження переможців конкурсу з медіаграмотності у м.Києві

 

Нагородження переможців конкурсу з медіаграмотності у м.Києві

 

 

переможці-конкурсу1

Викладачі Красноармійського педагогічного училища стали учасниками комплексного проекту, який складався з тренінгів з медіаграмотності для викладачів та конкурсу методичних робіт. Конкурс проводила ГО «Донецький прес-клуб» (виконавчий директор Тетяна Строй) в межах проекту «Навчання основам безпеки в сучасному цифровому та медіапросторі», який реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

2 липня у Києві відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу. Під час нагородження учасники мали нагоду поспілкуватись із журналістами та медіаекспертами: головним редактором газети «Донеччина» Ігорем Зоцем, завідувачкою кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Одеського національного університету Наталією Стеблиною, доцентом кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Сергієм Штурхецьким. До церемонії нагородження також долучилася головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Раїса Євтушенко.

Робота групи авторів Красноармійського педагогічного училища « «Медіаосвітні технології – важливий засіб модернізації вищої освіти (з досвіду роботи)» була нагороджена в номінації «Комплексне наукове дослідження та впровадження знань з медіаграмотності в процес підготовки фахівців вищої школи».

Автори роботи отримали приз –цифрову відеокамеру і штатив.

Вітаємо учасників конкурсу! 

церемонія нагородження переможців конкурсу_2-07-2016_Київ (49) церемонія нагородження переможців конкурсу_2-07-2016_Київ (80) переможці-конкурсу1

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар