Home » Новини » Нас стало ще більше!

 

Нас стало ще більше!

 

SAM_7363Гуртожиток Красноармійського педагогічного училища щороку поповнюється енергійною молоддю та приємним студентським галасом. 2015 навчальний рік не став винятком. 9 вересня на святі «Наша сім`я» до дружньої родини гуртожитку вкотре приєдналися нові первачки.

Дівчата та хлопці легко занурилися в пануючу атмосферу. Цікаві конкурси та квести, ігри й танці – все це не залишило байдужим жодного першокурсника. Найбільше ж враження на студентів справила гра «Мафія» та квест «Знайди конспект». Утім не лише досвідчені старшокурсники розважали гостей, талановиті первачки теж ділилися своїми захопленнями. Співами, танцями та грою на музичних інструментах нові члени родини швидко завоювали серця старшокурсників, знайшовши порозуміння з усіма учасниками заходу.

Завершилося свято нагородженням студентів-першокурсників подарунками та чаюванням зі смаколиками. Відтепер учасники заходу можуть не лише читати в книжках про пригоди спудеїв, але й особисто скуштувати солодко-прісний смак дорослого життя.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар