Home » Новини » Наш EdCamp день

 

Наш EdCamp день

 

P1080254

12 травня викладачі педагогічного коледжу побували на цікавому освітньому заході Афійованому mini EdCampSloviansk, що відбувся у Донбаському державному педагогічному університеті. Mini EdCampSloviansk проходив під девізом «Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!» А його символом стала біла ворона: саме так називають себе українські проактивні педагоги, які своєю відкритістю до нового досвіду та прагненням до змін в освіті й суспільстві вирізняються у освітянських спільнотах.

Учасники заходу мали змогу відвідати різні експертні паралелі, спрямовані на підготовку вчительства до роботи у новій українській школі, попрацювати у команді, обмінятися досвідом, вирішити спільні проблеми, познайомитися з цікавими людьми.

«Ми не привезли з Mini EdCampSloviansk готових шаблонів занять, уроків, презентацій чи проектів, проте отримали значно цінніше: нові ідеї, а ще – натхнення, якого вистачить на весь наступний рік. Тому наш EdCamp день – це класно!», – говорять молоді викладачі коледжу Кабанова Д.А., Гайдоба Т.О., Червяковська Н.В.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.