Home » Новини » Науково-дослідницька конференція «Каждая наука — ступенька к Богу».

 

Науково-дослідницька конференція «Каждая наука — ступенька к Богу».

 

04526 березня 2016 року в Дитячому Методичному Центрі Християнської Православної Просвіти м. Красноармійська відбулася щорічна науково-дослідницька конференція «Каждая наука — ступенька к Богу».

Цього року в заході взяли участь обдаровані, творчі учні шкіл м. Димитрова та м. Родинського, вихованці недільної школи при Свято-Успенському Миколо-Василівському монастирі селища Нікольського, учні КНВК, вихованці дитячих позашкільних закладів: «Бджілка», «Духовний паросток» (м. Красноармійськ) та «Джерельце» (с. Новоекономічне), студенти Красноармійського професійного ліцею. Уже не перший рік беруть участь у конференції й студенти Красноармійського педагогічного училища.

Конференцію урочисто розпочав молитвою та вітаннями протоієрей Свято-Володимирського храму, духовний наставник ДМЦХПП Олег Циплаков. Отець Олег зазначив, що, пізнаючи світ, ми намагаємось робити його кращим. Віра й наука невіддільні одна від одної і складають гармонійний духовний досвід людини.

Цього року свої дослідницькі роботи презентували Кирилова Ольга (група 23-Ш) та Кривобокова Олена (група 22-ТО). Студентки нашого педагогічного училища продемонстрували дослідницькі здібності, навички публічних виступів, культуру мовлення, спілкування. Їх виступи були цікавими, а теми, розкриті в доповідях, викликали інтерес не тільки у членів журі, а й у слухачів та гостей конференції.

Кирилова Ольга посіла ІІ місце в секції «Інформаційна» з доповіддю «Зимова українська обрядовість як синтез язичницьких вірувань та православної культури» (керівник дослідницької роботи Пістряк С.П.). Ольга переконливо довела, що православні традиції і споконвічні обряди нашого народу гармонійно переплелись у національно-культурні традиції українського народу і є найбільш ефективним чинником виховання поваги й любові до Батьківщини.

Кривобокова Олена посіла ІІІ місце в секції «Мистецтво і література». Її доповідь «Вишивання ікон як засіб естетичного виховання і формування духовності дітей та молоді» (керівник Дзюба С.А.) зацікавила не тільки змістовністю, а й надихнула присутніх на освоєння техніки вишивання бісером.

Ми вітаємо Ольгу та Олену, бажаємо творчих успіхів і перемог!

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар