Home » Новини » Небезпека поруч: профілактика уникнення ураження мінами

 

Небезпека поруч: профілактика уникнення ураження мінами

 

DSCN2086З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням (4 квітня), на виконання наказу директора коледжу № 75 від 13.03.2018 року та Плану проведення заходів щодо профілактичної роботи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами у комунальному закладі «Покровський педагогічний коледж» проведено низку заходів. Розпочалась робота з вивчення студентами 1-4 курсів інструкції щодо інформування учасників освітнього процесу з питань уникнення ураження мінами та вибухонебезпечними предметами. 

 Службою охорони праці  оформлені інформаційні куточки у гуртожитку та навчальному корпусі педагогічного коледжу з питань мінної безпеки, на яких розміщено пам’ятки щодо безпечного перебування у місцях масового скупчення людей, правил безпечної поведінки у разі виявлення підозрілих (вибухонебезпечних) предметів, порядку дій при аваріях з вибухами і пожежами тощо.  

Інструкторами з інформування про мінну небезпеку  для студентів 1 курсу проведені  відеолекторії з елементами тренінгових вправ щодо мінної небезпеки, правил безпеки користування газом та електроприладами, під час яких студенти виконували творчі завдання, презентували їх та відпрацьовували алгоритм дій у разі виявлення небезпеки.

Під час проведення заходів поширено інформацію у формі буклетів «Обережно! Вибухонебезпечні предмети».

 Проведені профілактичні заходи підвищують рівень освіченості студентів  та акцентують їх увагу на відповідальності кожного учасника освітнього процесу за збереження власного життя і здоров’я. 

 

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.