Home » Новини » Нотатки з Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»

 

Нотатки з Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»

 

IMG_1088-800x445Програма роботи виставки передбачала проведення науково-практичних конференцій, фестивалів, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів. Усі бажаючі мали можливість вибрати найцікавішу для себе тему заходу та взяти участь у її обговоренні. На виставці презентувались досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору.

Науковці, педагоги, фахівці та відвідувачі спілкувалися з представниками навчальних закладів, обмінювалися практичним досвідом, знайомилися з сучасними педагогічними технологіями та засобами навчання.

Представники Красноармійського педагогічного училища взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційний навчальний заклад: досвід, стратегії розвитку», засіданні круглого столу Чернігівського ОІППО, презентації досвіду роботи Кременчуцького педагогічного коледжу, семінарі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України з теми «Впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес як показник розвитку неформальної освіти вчителів».

   DSCN7218 Особливо корисною була зустріч з Яновською Н.М., президентом інноваційного центру гармонійного розвитку людини. Наталія Миколаївна – автор медико-педагогічної технології «ПіснеЗнайка», дала рекомендації щодо роботи з попередження стресів у 6-ти річних першокласників, окреслила шляхи співпраці викладачів і студентів педагогічного училища з  науковцями.

    Знайомство з керівниками Євроклубів Чернігівської області Дерев’янко В.І., Дєдковою В.М., Ровенчин К. В. переконало у необхідності створити подібну організацію і у педагогічному училищі.

    Викладачі Кременчуцького педагогічного коледжу Яненко С.М., Кущ О.М. поділися досвідом використання сучасних інформаційних технологій.

    Матеріал, представлений на виставці педагогічним училищем, викликав інтерес у науковців Національного музею Т.Шевченка. Тому до фондів музею було передано подарунок – календар-життєпис поета, розробки заходів до 200-річчя великого Кобзаря.

Виставка об’єднує освітян України, дає поштовх до творчості, допомагає знайти друзів і однодумців.

DSCN7192 DSCN7206
DSCN7171 DSCN7162
   

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар