Home » Новини » Обласна міжвузівська науково-практична конференція «Студентські ініціативи щодо сучасного освітнього процесу в Україні»

 

Обласна міжвузівська науково-практична конференція «Студентські ініціативи щодо сучасного освітнього процесу в Україні»

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19 травня 2016 року в Артемівському педагогічному училищі проводився День науки. У рамках запланованих заходів відбулася традиційна обласна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Студентські ініціативи щодо сучасного освітнього процесу в Україні», яка з кожним роком стає більш масштабною. Метою конференції була презентація наукових здобутків студентів навчальних закладів регіону. По закінченню пленарного засідання робота конференції проходила у двох секціях: «Психолого-педагогічні аспекти в навчанні та вихованні дітей і школярів. Дошкільна та шкільна освіта», «Екологізація навчально-виховного процесу. Національно-патріотичне виховання та самоврядування в закладах освіти».

Надзвичайно цікаво були представлені дослідження студентів Красноармійського педагогічного училища, які брали участь у конференції. Воронкова Діана (студентка 41-Ш групи) презентувала свої напрацювання в галузі використання сучасних електронних засобів навчання та їх ролі в процесі проведення інтегрованих занять у початковій школі. Кабанець Анастасія (студентка 42-Ш групи) поділилася своїми ідеями з приводу формування критичного мислення молодших школярів у процесі навчання української мови в початкових класах. У свою чергу, Баша Ксенія (студентка 41-Ш групи) розкрила значення впливу сімейного середовища на формування особистості дитини. Радченко Валентина (студентка 42-Ш групи) у своїй доповіді порушила проблему екологічного виховання на уроках природознавства в початковій школі.

Як зазначають учасники конференції, проведений захід сприяв підвищенню професійної компетенції майбутніх учителів. Усі проблеми, що порушувались у виступах доповідачів, є на сьогодні надзвичайно актуальними. Такі студентські конференції є результатом творчих пошуків студентів і їх викладачів.

Студенти й наукові керівники нашого навчального закладу щиро вдячні Артемівському педагогічному училищу за гостинність і високий рівень організації проведеного заходу.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар