Home » Новини » Парад країн Європи у Покровську

 

Парад країн Європи у Покровську

 

19025261_747554358760419_8527747591874063421_o11 червня на честь Дня Європи та вступу в силу безвізового режиму між Україною та ЄС Покровськ приймав гостей з усієї Донеччини. Святкова програма була насичена різними цікавими заходами, активними учасниками яких були також студенти і викладачі педагогічного коледжу.

Святкування розпочалося об 11.30 зі святкової ходи «Марш Європи», в якому взяли участь делегації з усієї Донецької області, що представляли країни Євросоюзу. Колону очолили голова Донецької облдержадміністрації Павло Іванович Жебрівський разом із керівниками міст і районів. Студентам нашого навчального закладу дісталася почесна місія – йти маршем з прапорами 28 країн Євросоюзу попереду усієї колони від вулиці Лихачова по Європейській до площі Шибанкова, де проходять основні урочистості.

З 12.30 до 19.00 на головній сцені свята проходила презентація європейських країн, підготовлена містами і районами Донеччини. Першим свій виступ, присвячений Швеції, представив Покровськ. Команда студентів педагогічного коледжу відкрила програму міста яскравою постановкою «Прапор ради Європи».

Крім того, упродовж усього дня на площі Шибанкова викладачі й студенти коледжу широко демонстрували національні страви та сувенірну продукцію Ірландії. Познайомившись із традиціями представленої нашим навчальним закладом країни, кожен бажаючий мав можливість намалювати на своєму обличчі за допомогою техніки «аквагрим» національні символи Ірландії та сфотографуватись на згадку про чудове свято біля гарно оформленої фотозони.

Запрошуємо до фотогалереї!

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар