Home » Новини » Партнерське співробітництво

 

Партнерське співробітництво

 

DSCN512025 листопада 2015 року в рамках третього компоненту польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва — 3» в Красноармійському педагогічному училищі відбувся практичний семінар-тренінг. Методистом відділу технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Панченко Світланою Петрівною проводилося навчання для викладачів та студентів педагогічного училища з метою підготовки та залучення вчителів трудового навчання та технологій у процес реалізації інтегрованих уроків з «підприємницьким тлом», що передбачають формування ключових компетенцій: підприємливість та інноваційність.

Основне завдання даного проекту полягає у створенні системного партнерського порозуміння з метою сприяння сталого соціально-економічного розвитку України для підвищення рівня освіти та професійної кваліфікації суспільства шляхом впровадження елементів бізнес-освіти в школі.

У подальшому буде продовжено підготовку вчителів, що викладають різні предмети, до впровадження в українських школах міждисциплінарних конспектів уроків з підприємництва.

 

DSCN5154 DSCN5125
DSCN5138 DSCN5131
   

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар