Home » Новини » Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики

 

Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики

 

DSC_1028Усі теоретичні дисципліни вростають своїм корінням у практичний досвід, збагачуючи його на шляху сходження від абстрактного до конкретного. Теорія виконує випереджуючу, прогностичну функцію, будує моделі майбутнього, вирощує новий передовий досвід. Досвід живить науку новими фактами й ідеями, є критерієм істинності розроблюваних положень.

Досвід повинні вивчати всі, щоб глибше проникати у внутрішню сутність педагогічних явищ, розробляти ефективні моделі майбутнього педагогічного процесу та рекомендації щодо вдосконалення існуючої практики, щоб робота стала осмисленою і натхненною.

20 квітня 2015 року в Красноармійському педагогічному училищі відбулася науково-практична конференція «Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики».

Розпочалася конференція вітальним словом, яке виголосила методист педагогічного училища, Мацокіна Н.Г. На конференцію було заявлено 25 наукових праць. Секційні засідання відкрили керівники секцій – Василенко М.М., Кабанова Д.А., Пістряк С.П. Доповідачі висвітлювали актуальні теми та ділились цінними напрацюваннями, отриманими в ході своєї практичної педагогічної діяльності.

Про актуальність та високу цінність отриманих у ході своєї педагогічної діяльності методів і технологій, представлених на конференції у вигляді доповідей із презентаціями, свідчила жвава дискусія між учасниками конференції та доповідачами:

Заслухані доповіді не залишили байдужими нікого. Обговорення результатів представлених робіт продовжувалось у вигляді активної дискусії між учасниками конференції навіть після завершення виступів.

Підсумки конференції було узагальнено в рекомендаціях. За результатами роботи проведеної конференції буде опубліковано збірник із поданими матеріалами.

DSC_1119 DSC_1039 DSC_1121
DSC_1113 DSC_1106 DSC_1091
DSC_1083 DSC_1073 DSC_1060
DSC_1070 DSC_1051 20150420_134020

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар