Home » Новини » Плекаємо інтелект

 

Плекаємо інтелект

 

IMG_9291У рамках підготовки до святкування 85-річчя училища студенти четвертого курсу зустрілись з учителями ЗОШ №2 м. Красноармійська, випускницями педучилища, Холод Оленою Анатоліївною, Гомоновою Ларисою Петрівною і Дугельною Наталією Олександрівною, які працюють у проектних класах за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Студенти дізнались про мету і основні завдання проекту, про специфічні особливості навчання молодших школярів за цим проектом, познайомились з навчальними посібниками, за якими працюють учителі й учні,  варіантами комп’ютерного забезпечення уроків, переглянули відеосюжети фрагментів уроків і відгуків батьків та дітей щодо навчання за названим проектом.

Зустріч, за словами студентів, була дуже корисною  для них. Вони переконались у тому, що учні радіють кожному шкільному дню, кожній зустрічі зі своїм учителем, кожному дзвінку на урок, їм цікаво на уроках, комфортно в класі.

Студенти вдячні вчителям за зустріч і пишаються тим, що вони – випускники Красноармійського педучилища, що саме вони удостоєні честі першими у місті розпочати роботу з навчання молодших школярів за проектом «Інтелект України».

IMG_9279 IMG_9293
IMG_9288 IMG_9285
   

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар