Home » Новини » Серед найкращих

 

Серед найкращих

 

13 лютого 2018 року ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» вкотре об’єднав у своїх стінах талановиту молодь з усіх куточків Донеччини на фінальному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Творче змагання проведено одночасно в усіх регіонах України за єдиними завданнями, підготовленими Міністерством освіти і науки України для кожної вікової категорії учасників окремо. Цьогоріч у фіналі конкурсу взяли участь близько 800 конкурсантів – учні 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації. Покровський педагогічний коледж представляли Біла Христина і Бєляєва Тетяна, студентки ІІІ курсу, які опановують професію вчителя початкових класів.

Серед тих, хто став найкращим у фіналі, — студентка Бєляєва Тетяна, яка, за підсумками Всеукраїнського етапу, стала переможцем і посіла призове ІІ місце. Конкурс дав їй можливість заявити про свій хист до літературної творчості на такому високому рівні.

Ми пишаємося здобутками Тетяни, щиро вітаємо її з цією подією й бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.