Home » Новини » Студентська весна

 

Студентська весна

 

 

IMG_0765В рамках тижня декади циклової комісії «Спеціальних та загальнотехнічних дисциплін» Красноармійського педагогічного училища 05.05.2016 року було проведено  показ моделей, виготовлених студентами технологічного відділення груп: 32-ТО та 41-Т,ТО на заняттях з практикуму в навчальних майстернях протягом навчального року під керівництвом викладача технології швейного виробництва Ведькал Н.М.

Захід мав назву «Студентська весна». В підготовці та проведенні показу моделей прийняли активну участь старшокурсники технологічного відділення.

Студенти показали  не тільки свою майстерність у виготовленні швейного виробу, а й знання новітніх тенденцій моди, сучасної кольорової гами весни  2016 року та вміння цікаво продемонструвати вироби, використовуючи гарно підібраний музичний супровід. В рамках цього заходу студенти групи 32-ТО показали свої таланти також у пісенному та танцювальному жанрах.

Мета проведення заходу була досягнута повністю, оскільки глядачі на додаток до естетичної  насолоди від присутності на цьому показі отримали ще й  інформацію, яка  буде їм дуже корисною у повсякденному житті при доборі одягу власного гардеробу. Завдяки цьому заходу студенти показали як виглядати стильно і красиво кожного дня у виробах виготовлених своїми руками.

Запрошуємо до нашої фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар