Home » Новини » Свято весни і краси

 

Свято весни і краси

 

IMG_5160З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті, – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Напередодні свята, 6 березня, студенти педагогічного училища зібрали у затишній актовій залі усіх дівчат і жінок нашого навчального закладу аби подарувати святковий концерт, а разом із ним – і гарний настрій. Протягом усього свята у виконанні ансамблю «Світанок» лунали теплі пісні про кохання, красу і щастя. До привітань студентів приєдналися всі чоловіки нашого навчального закладу, побажавши милим жінкам казкового настрою, яскравих вражень, улюблених захоплень, щасливих посмішок і невичерпної творчої енергії!

Приємним сюрпризом для усіх жінок стало і те, що зі святковим букетом і щирими привітаннями на концерт завітав міський голова Руслан Валерійович Требушкін. Усьому дружньому педагогічному колективу жінок міський голова побажав щедрої долі та вічної весни!

А наступного дня, 7 березня, найщиріші вітання і побажання отримували жінки психо-неврологічного інтернату м. Покровськ. Приємним подарунком від усієї дружньої родини педагогічного училища для них став святковий концерт, ініціаторами проведення якого стали директор інтернату Бондар Л.І. і директор педагогічного училища Олійник О.І. Посмішки милих жінок додали в атмосферу свята багато тепла і світла!

 

Губенко Надія, студентка 23-Ш групи

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар