Home » Новини » Свято … з надією на зустріч

 

Свято … з надією на зустріч

 

IMG_9104 (Копировать)30 травня для випускників Красноармійського педагогічного училища пролунав останній дзвоник. Це, напевно, єдине свято, яке поєднує у собі почуття розставання з початком нового, невідомого, але від того – не менш цікавого.

Випускники, слухаючи вітальні слова ведучих, хвилюються і за лічені хвилини починається парад груп. Потім на адресу випускників лунають вітальні слова представників адміністрації та керівників академічних груп, які всі чотири роки були поруч і стали для них мудрими наставниками, порадниками й друзями. Нарешті, надається слово самим випускникам. Їх виступи сповнені хвилювання та щирої вдячності: на згадку про випускників 2017 року вони училищу подарували справжній ляльковий театр, а першокурсникам – факел знань, який освітлюватиме їх шлях до педагогічних знань усі наступні роки.

Тож завжди вірте в себе, дорогі випускники, вірте у власні сили. Нехай ваші серця наповнюються новими знаннями й відкриттями, бажанням жити і творити, нехай вони наповнюються любов’ю. творчих вам злетів і Божої благодаті на тернистому життєвому шляху!

Запрошуємо до фотогалереї!

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар