Home » Новини » Тиждень музею Історії педагогічного училища

 

Тиждень музею Історії педагогічного училища

 

DSCN4404Є місце у нашому навчальному закладі, що зберігає нашу історію – музей Історії Красноармійського педагогічного училища, урочисто відкритий у 2013 році. Саме він став основною навчальною базою для проведення занять гуртка «Гортаючи сторінки історії нашої», керівником якого є колишній директор педагогічного училища, викладач соціально-економічних дисциплін  Чепурний В.С. Разом із вихованцями гуртка Володимир Степанович з початку навчального року долучився до святкових заходів, приурочених ювілейній даті педагогічного училища – його 85-річчю.

З 19 по 23 жовтня у педучилищі пройшов тиждень музею Історії Красноармійського педагогічного училища. До цього заходу вихованці гуртка готувалися ретельно: поповнили експозиції у музеї, провели екскурсії для студентів та учнів шкіл міста, вікторину на кращого знавця історії навчального закладу, розпочали акцію «Моя родина – вчителі». Колишній директор Красноармійського педагогічного училища Чепурний Володимир Степанович та нинішній – Олійник Олена Іванівна нагородили переможців вікторини та найактивніших учасників збірниками «Історія Красноармійського педагогічного училища» та значками з символікою рідного навчального закладу.

Тиждень музею Історії педучилища закінчився, але робота продовжується. Тепер студенти разом з Володимиром Степановичем будуть готуватися до зустрічі гостей та проведення для них екскурсій у день урочистого концерту, присвяченого 85-річчю рідного педучилища.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар