Home » Новини » У полоні точних наук

 

У полоні точних наук

 

Позааудиторний захід - Скринька педагогічних ідей (Копировать)20 березня в Красноармійському педагогічному училищі розпочалася декада математичних дисциплін, яка закінчиться 31 березня. Усі заходи спрямовані на посилення інтересу студентів до вивчення дисциплін математичного циклу, виявлення й розвиток їх творчих здібностей, презентацію нових форм, моделей, технологій організації навчання та змістовного дозвілля студентів.

З 20 по 31 березня в бібліотеці училища організовано виставку тематичної й методичної літератури з математики, інформатики, фізики.

20 березня серед студентів І курсу відбувся конкурс «Інтелектуальний експрес: Логіка. Швидкість. Результат». Кожна група отримала маршрутний лист і пройшла по станціях: «Кмітлива», «Логічна», «Фізична», «Уважна», на яких студенти-пасажири відповідали на завдання з математики, фізики, інформатики. Студенти мали змогу висловити й обґрунтувати свою думку. Захід був спрямований на розвиток пам’яті, мислення, уваги, мовлення, виховання інтересу до навчання.

21 березня на великій перерві проведено квест «У країні Черепашок», під час якого студенти ІІ курсу показали свої вміння створювати проекти в програмі ЛогоСвіти. За результатами квесту перше місце посіли студенти групи 23-Ш.

21 березня протягом дня для студентів І курсу проводилися інформаційні хвилинки «Фізика голосу людини». Студенти мали змогу дізнатися, якою дивовижною властивістю нагородила людину природа, давши їй можливість висловлювати свої відчуття й думки за допомогою звуків.

22 березня студенти отримали інформаційні довідки здоровʼязберігаючого спрямування «Математика проти табакокуріння».

23 березня серед студентів ІІІ курсу шкільного відділення відбувся веб-квест із ПКІ (з ЕП) «Рудий кіт». Студенти показали свою підготовку до проведення пробних уроків у початкових класах і вміння створювати проекти в програмі Scratch. Перше місце посіли студенти групи 33-Ш.

24 березня було проведено відкритий позааудиторний семінар-тренінг з методики навчання математики для студентів ІІІ курсу «Скринька педагогічних ідей», у ході якого студенти узагальнили, систематизували та розширили свої знання про організацію навчання математики в початковій школі, обговорили, як створити сучасний, ефективний урок математики, використовуючи нестандартні форми та види робіт, інноваційні технології й методики. Адже застосування різноманітних форм роботи на уроці – це запорука успіху в проведенні уроку та засвоєнні учнями необхідних знань. Знання і практичні навички, отримані на семінарі, знадобляться студентам під час проходження педагогічної практики й для подальшого навчання та роботи.

27 березня відбулися конкурси «Математична галерея», де студенти з формул, знаків, схем малювали картини, які прикрасили рекреацію училища, і «Кращий конспект уроку в початковій школі» (інформатика, математика), що відзначалися різноманітною наочністю, яку студенти використовували на пробних уроках.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар