Home » Методична робота » У русі з часом

 

У русі з часом

 

P1050286 (Копировать)За останні десятки літ світ неймовірно змінився і далі міняється надзвичайно швидкими темпами. А як же освіта? Чи встигаємо ми пристосуватися до змін? Провідною метою кожної освітньої реформи, у тому числі й нинішньої, є підвищення якості освіти. Новий зміст освіти заснований на формуванні у школярів компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві.

Виклики часу зумовили необхідність розроблення Концептуальних засад реформування освіти – документа, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечує психологічний комфорт і сприяє вияву творчості дітей.

Інтеграція в сучасному суспільстві пояснює необхідність інтеграції в освіті, що сьогодні є дуже актуальним. Застосування інтегративного підходу сприяє виробленню відповідних компетенцій як у школярів, так і у здобувачів вищої освіти.

Саме з метою обговорення проблеми інтеграції 26.02.2018 року в Комунальному закладі «Покровський педагогічний коледж» був проведений семінар для викладачів «Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу». Педагоги поглиблювали знання про сутність інтеграції, визначали її переваги й недоліки, окреслювали шляхи результативного інтегрованого навчання. Такі види роботи покликані вчити викладачів створювати відповідне освітнє середовище, забезпечувати різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії, оцінювати власну практику в контексті освітніх інновацій.

P1050306 (Копировать) P1050370 (Копировать)

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.