Home » Новини » Участь Красноармійського педагогічного училища в обговоренні проекту «Молодіжне радіо Покровська»

 

Участь Красноармійського педагогічного училища в обговоренні проекту «Молодіжне радіо Покровська»

 

144zxvt4_8Yk2 листопада в стінах ДонНТУ відбувся захід, на якому обговорювалося питання реалізації в життя проекту «Молодіжне радіо Покровська». Довгоочікуваним гостем зі Львова був головний редактор «Радіо Люкс» Ігор Слотюк, зустріч з яким стала можливою завдяки «Сильним громадам».

Гість Покровська провів відкриту лекцію «Як працює радіо: досвід львівських FM-станцій». Він розповів студентам та викладачам ДонНТУ й Красноармійського педагогічного училища, як працювати на радіо, як правильно організувати його роботу, аби слухач залишився задоволеним. Як виявилось, успіх радіостанції цілком залежить від уміння знайти свого слухача й змогти під нього «підлаштуватися».

Інформація відкритої лекції подавалася в доступній формі, з презентаціями й наведенням конкретних прикладів. У багатьох, хто взяв участь у зустрічі з Ігорем Слотюком, запалали вогники в очах, і відзразу виникло бажання взятися за справу.

Поради, якими поділився з аудиторією досвідчений гість зі Львова, дуже допоможуть нам у створенні власного радіо. Організацією студентського радіо в Красноармійському педагогічному училищі займається Карнаухова Ірина, команду вже набрано, але допомога ніколи не завадить. Тому радіо «Студентська хвиля» завжди готове до співпраці з цікавими творчими людьми.

tDfmb7jl0tI

Ковальчук Вікторія, студентка 23-Ш групи

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар