Home » Новини » Україна понад усе!

 

Україна понад усе!

 

IMG_1835 (Копировать)5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, у КЗ «Покровський педагогічний коледж» відбулася зустріч студентів I-II курсів з представниками Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського військового комісаріату «Україна понад усе!».

Хлопцям і дівчатам було надзвичайно цікаво слухати розповіді військовослужбовців про легендарних українських героїв-воїнів, які для кожного з нас є прикладом звитяги та вірності рідній землі.

Такі зустрічі проводяться в нашому навчальному закладі не вперше, адже пріоритетним завданням виховання майбутніх учителів є формування національної свідомості та громадської активності молодих фахівців.

Наприкінці зустрічі студенти щиро подякували військовим за вірність і відданість державним інтересам, за те, що вони щоденно у такі складні часи виконують священну місію — боронять рідну землю, зберігають мир і спокій у нашому рідному місті.

Бажаємо всім військовослужбовцям, усім захисникам рідної України здоров’я, витривалості, достатку та опіки Пресвятої Богородиці, яка завжди була Покровителькою українського війська.

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.