Home » Новини » В ефірі молодіжне радіо «Студентська хвиля».

 

В ефірі молодіжне радіо «Студентська хвиля».

 

yVUU78KnTY4 (1)

1 вересня — День знань – це завжди особливе свято! Першокурсники чекали на нього з особливим нетерпінням і трепетом, бо стали студентами коледжу! Вони вливаються у величезну родину, де постійно панують творчість, креативність, бажання самовдосконалюватися та розвиватися. Тож має бути і спосіб для втілення й реалізації своїх талантів. Наприклад, такий як радіо.

Сьогодні, після перерви майже в двадцять років, відновило свою роботу студентське радіо. Відтепер у стінах Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» транслюватиметься оновлене молодіжне радіо «Студентська хвиля». Для широкого загалу слухачів на перервах лунатимуть важливі новини, соціальна, наукова інформація, вітання зі святами, музика для релаксації.

У перший день роботи радіо рада студентського самоврядування підготувала справжнє святкове привітання для своїх нових друзів – першокурсників. В ефірі студентського радіо прозвучали музичні поздоровлення, хіти відомих виконавців, а на завершення голова Ради студентського самоврядування Кирилова Ольга побажала всім успіхів і наснаги в новому навчальному році.

Тож нехай на повну силу, задовольняючи потреби всіх слухачів, гучно лунає студентське радіо!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар