Home » Новини » Вчимося педагогічної майстерності

 

Вчимося педагогічної майстерності

 

???????????????????????????????У рамках святкування 85-ої річниці Красноармійського педагогічного училища студенти груп 32-ТО і 21-Т,ТО спеціальності Технологічна освіта відвідали «Центр творчості та дозвілля» і «Станцію юних техніків відділу освіти Красноармійської міської ради», де мали змогу поспілкуватися з керівниками гуртків та їх вихованцями. Галкіна О.М., керівник гуртка «Бісероплетіння» та Засядьвовк Г.І., керівник гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» поділилися творчими знахідками, розповіли, як їм вдається зацікавлювати й спонукати дітей до творчої діяльності, адже їх вихованці постійно беруть участь у різноманітних виставках і конкурсах, подорожують областями України, демонструючи власні роботи.

Під час зустрічі з випускниками педагогічного училища, які працюють на «Станції юних техніків відділу освіти Красноармійської міської ради», студенти дізналися про специфіку діяльності закладу. Керівники гуртків та секцій Журко А.Є., Кобзева О.А., Кисельов О.Я. не тільки продемонстрували роботи гуртківців, а й розповіли про свої досягнення. Студенти ставили запитання, цікавились особливостями організації виставок, проведенням творчих конкурсів.

Майбутні фахівці зрозуміли, що потрібно любити ту справу, яка стала професією, постійно підвищувати свою компетентність, оволодівати новими видами декоративно-прикладного мистецтва і застосовувати їх на практиці. Це і є запорукою успіху керівника гуртка. 

 

??????????????????????????????? ???????????????????????????????
??????????????????????????????? ???????????????????????????????
??????????????????????????????? ???????????????????????????????

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар