Home » Новини » Я – студент і цим пишаюсь!

 

Я – студент і цим пишаюсь!

 

с-661Сімнадцяте листопада у Красноармійському педагогічному училищі відзначилося яскравою та насиченою концертною програмою, адже міжнародний День студента – це з року в рік незабутня подія в житті кожного студента.

Цього святкового дня в актовій залі педучилища панувала тепла, дружня атмосфера, бо у ній зібралися два покоління: ті, хто нині є студентом, і ті, хто колись були студентами. Усіх присутніх вітала зі святом директор педучилища Олійник Олена Іванівна. Вона не тільки висловила найщиріші побажання, але й нагородила грамотами найактивніших студентів та переможців загальноучилищних конкурсів.

Приймали вітання наші студенти також і від своїх лідерів – голів Рад студентського самоврядування училища Кияшко Катерини та гуртожитку Редчиць Юлії. Під час виступу дівчата разом із своїми командами представили загальноучилищний проект «Імідж майбутнього вчителя». Завдяки оригінальному дефіле кожний студент мав змогу відкрити для себе новий модний образ, який буде відповідати справжньому студентові педагогічного училища.

У цей день навіть «бородаті» анекдоти й байки зі студентського життя набули новизни й актуальності. З буденного, повсякденного студенти змогли зробити особливе! На святковому концерті нас вітали Студія театрального та музичного мистецтва педучилища, відеорубрика «Student's life», а ще у виконанні солісток ансамблю «Світанок» ми почули багато прекрасних пісень про веселе студентське життя.

Кульмінацією свята стало відео, після перегляду якого студенти дізнались, що більшість наших викладачів – випускники Красноармійського педагогічного училища.

Вкотре ми впевнилися, що бути студентом – це один із кращих етапів життя, коли балом править Пошук себе, свого місця, свого призначення. Адже студентство – це не лише статус, який свідчить про те, що ви здобуваєте знання, це ще й найпрекрасніший стан душі і розуму.

 

student4

 

student6

student5

с-48

с-42

student10

student9

student7

student3

с-661

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Tags:

 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар