Home » Новини » Відкриття резиденції Святого Миколая

 
 

Відкриття резиденції Святого Миколая

 
 

IMG_937512 грудня у педагогічному коледжі гостинно відчинила двері резиденція Святого Миколая. Першими відвідувачами стали учні 1 класу ЗОШ № 12, а також діти викладачів і співробітників Довгоочікуване свято розпочалося зустріччю малечі з помічниками Святого Миколая. Маленькі гості опинилися в казковому оточенні.

Спочатку діти відвідали кімнату Святкового Миколая, де на них чекало казкове дійство, підготовлене студентами-першокурсниками. Потім вирушили до творчої майстерні, разом із чарівними помічниками Святого Миколая, студентами 3-4 курсів, виготовляли різдвяні сувеніри.

Найбільше захоплення у дітей викликав аквагрим. Студентки III-го курсу перетворилися на справжніх чарівниць із магічними пензликами в руках. Завершилася гостина написанням листа до Святого Миколая. І хоча кожна дитина висловлювала своє власне бажання, утім усі дякували Миколаю Чудотворцю за його старанну працю й турботу.

І хоча для всіх цей день видався нелегким: студенти, відповідальні за проведення свята, дещо втомилися від проведеної значної організаційної роботи, а діти – від великої кількості нової інформації, нових вражень, активного дозвілля. Утім та втома була приємною. Бо завдяки доброзичливій атмосфері та цікавій розважальній програмі серця і студентів, і школярів наповнилися любов’ю, добротою, вірою в диво.

Запрошуємо до фотогалереї!

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.